Benzersiz balayı villaları ile hayatınızın en önemli tatillerinden biri olan balayı tatilinizi, size özel havuzları olan, jakuzili, şık ve romantik villalarda geçirmeye ne dersiniz ? Her biri yerinde kontrol edilen villalarımızdan beğeninize uygun olanı seçerek unutulmaz bir balayı tatili yaşayacaksınız. Lüks, deniz manzaralı, kapalı ısıtmalı havuzlu, jakuzili, ekonomik, korunaklı vb. kiralık balayı villaları içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Her bütçeye uygun kiralık balayı villaları ile unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor. Balayı tatilinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu çok özel villa kiralama konsepti ile tatilinizin planlanmasında sizlerleyiz. Siz de balayı villalarımızda yerinizi ayırtın ve benzersiz bir tatil deneyimi yaşayın…


MAVİ MARTI Emlak Turizm İnşaat Tic. ve San. Ltd Şti. markası olan Balayım Villada; Kaş, Kalkan ve Fethiye çevresine yoğunlaşmış bir portföyle villa kiralama hizmeti veren butik bir seyahat acentesidir. Bölgedeki tecrübemizle ve son yıllarda daha da popüler hale gelmiş olan villa kiralama konseptiyle misafirlerimize konforlu ve keyifli bir tatil geçirmeleri için yardımcı oluyoruz.

Mavi Martı Emlak olarak 2020 yılına kadar şahıs işletmesi olan firmamız 2020 yılından itibaren limitet şirket olarak faaliyetine devam etmektedir. Aynı yıl Türsab kaydını tamamlayan firmamız 13277 belge numarası (BigBlue Travel) ile A sınıfı seyahat acentesi olarak turizm faaliyetlerine devam etmektedir.

Butik bir işletmeyiz. Rezervasyonunuzun oluşturulmasından, tatilinizin tamamlanıp evinize dönene kadar hem villanız hem de bölge hakkındaki her türlü sorularınızı şeffaflıkla yanıtlıyoruz. Tatilinizi keyifle geçirerek, keyifli anılarla villanızdan ayrılmanız en büyük amacımız.

Neden Balayı Villası?

Villa kiralamanın son dönemde popüler olması ile birlikte “Balayı Villası” da alternatif bir balayı tatili konaklama şekli olarak yaygınlaşmaya başlamıştır. Yeni evli çiftlerimizin, yorucu evlilik hazırlıkları ve evlenme merasiminden sonra baş başa kalabilecekleri, konforlu ve romantik bir tatil geçirebilmeleri için hazırlanan bu villalar genelde 1 ya da 2 yatak odalı olmaktadır.
Otel tatillerinde, otel odası dışında geçirilen zaman kalabalık ve boğucu olmaktadır. Bu nedenle çiftlerimizin birbirleriyle baş başa geçirecekleri bu en özel tatilleri yine kalabalık ve curcuna içinde geçmektedir. Oysa villa tatili ile uyuma zamanından yemek zamanına, havuza girmek istenilen zamandan dinlenme zamanına kadar tüm aktiviteler çiftlerimiz için özgürce yaşanır.

KVKK Metni
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ödeme Özeti
  • Konaklama Süresi12 Gece
  • Konaklama Tutarı120.000 ₺
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti3.000 ₺
  • Ön Ödeme Tutarı60.000 ₺
  • Eve Girişte Ödenecek Tutar63.000 ₺
  • Toplam123.000 ₺