Mesafeli Satış Sözleşmesi

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

Bu sözleşmenin tarafları, bir tarafta Kalkan Mahallesi Şehitler Cad. No: 31/B Kaş – Antalya adresinde bulunan Mavi Martı Emlak Turizm İnşaat Tic. ve San. Ltd. Şti.(bundan böyle SATICI olarak adlandırılacak) diğer tarafta, bu internet sitesi üzerinden kiralama yapan kişi (bundan böyle KİRACI olarak adlandırılacak) arasında, kiralama isteğinin websitesi, sosyal medya, e-posta yada telefon aracılığı ile iletilmesi ile başlayan süreçte aşağıdaki şartlarda anlaşarak işbu elektronik sözleşmeyi kabul etmiş, onaylamış ve elektronik olarak imzalamış olurlar. (Kredi kartı ile ödeme sayfalarında, site üzerinden gönderilen ödeme bilgi maillerinde ve bu sözleşmenin okunarak onayladığına dair onay uyarıları ve onay kutuları bulunmaktadır. Sözleşmenin okunmamış olması tamamen KİRACI’nın yükümlülüğünde olup, bu tarz savunmalar aşağıdaki şartların geçerliliğini kesinlikle etkilemez.)

REZERVASYON VE ÖDEME

Kiralamak istediğiniz tatil villasını ve tarihlerinizi belirtip, sizden gerekli iletişim bilgileri alındıktan sonra Ön Rezervasyon işleminiz yapılmış olur. Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren en geç 1 (bir) iş günü toplam ödenecek ücretin %30’u ön ödeme ( kapora ) olarak (Kredi Kartına Tek Çekim veya Taksitle, Banka ‘Havalesi yada EFT’ ) ödemeniz tahsil edilir, bakiye tutar villaya giriş günü alınır. Misafir giriş gününün gecikmesi durumunda, rezervasyon onay belgesinde yazılı olan giriş tarihinde mesai saatleri içerisinde bakiye ödemeyi yapmakla yükümlüdür.  Bakiye ödemenin yapılmaması durumunda SATICI rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, ilgili tarihleri yeniden satışa açma ve ilgili madde gereği yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içerisinde tarafınıza yazılı olarak (e-mail, mesaj) Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan ön ödeme tutarı, bakiye tutar ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir. Ön Rezervasyon bildiriminden sonraki 24 saat içerisinde kaparo yatırılmadığı tarihte ilgili tarihler haber verilmeksizin yeniden satışa sunulur.

Villaya girişte toplam tutara ek olarak 500-1000 TL arasında hasar depozitosu alınır ve çıkış esnasında villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan ve bir hasar olmaması durumunda iade edilir. Herhangi bir hasar olması durumunda alınan depozitodan gerekli tutar düşülür ve kalan tutar iade edilir. Villada oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise KİRACI’dan bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır. Hasar depozitosunun ödenmemesi halinde SATICI evin anahtarının teslimden kaçınabilir.

VİLLAYA GİRİŞ ÇIKIŞLAR

Villa giriş saati en erken 15:00 (Öğleden sonra) ve en geç 20:00 olup, Çıkış saati en geç 10:00 (sabah) dur. Çıkış ve giriş süreleri arasındaki süre içerisinde temizlik yapılmaktadır. Haftalık kiralama 7 gecedir, Villa teslimatı tarafımızdan ve/veya villadan sorumlu kişilerce yapılmaktadır. Kiracı; belirtilen saatler dışında villaya giriş yapamaz, belirtilen en geç giriş saatinden sonra giriş yapmak istemesi durumunda villaya bir gün sonra sabah 10:00 ‘da giriş yapabilir. Kiracının; belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda villaya giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vb. problemlerden SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz. Müşterinin geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. Rezervasyon sonunda villadan ayrılış saati en geç sabah saat 10:00’dur. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile villa kontrolü yapılamadan müşterinin villadan çıkış yapması durumunda hasar depozitosu, müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir, gönderim masrafları hasar depozitosunun içinden ödenecektir. Müşterinin kendi isteği ile villayı erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

EVCİL HAYVAN/SİGARA

Villalarımıza aksi belirtilmediği evcil hayvan kesinlikle kabul edilmemektedir. Villalarımızın tamamının kapalı alanlarında sigara içilememektedir.

VİLLA KAPASİTESİ

Villalarımıza internet sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir (Çocuklar ve bebekler de dahildir). Rezervasyon kesinleştikten sonra KİRACI tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse, SATICI’ya yazılı olarak başvurulacak ve villanın kapasite durumuna göre SATICI’nın uygun gördüğü takdirde bu değişiklik onaylanabilecektir. SATICI, müşteriden ilave ücret talep edebilecektir. Villaya giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilen misafirlerin dışında villaya misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Aksinin tespit edildiği durumlarda SATICI, misafirlerin villayı terk etmesini isteme, rezervasyonu tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villanın tamamen boşaltılmasını talep etme, ekstra ücret talep etme hakkına sahiptir. Villanın kiralanması aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu hususta doğabilecek tüm sorumlulukları kabul eder.

YÜZME HAVUZLARI

Villalarımızın yüzme havuzu ısıları; hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterir, KİRACI, havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından SATICI’yı kesinlikle sorumlu tutulamaz. KİRACI, kiralayacağı tarihte bölgedeki hava durumunu öğrenmek için; Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü web sitesinden veya Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nü telefonla arayıp bilgi alabilirler.
Her villanın yüzme havuzunda ısıtma sistemi yoktur. Isıtma sistemi var ise bu villanın detay sayfasında açık bir şekilde belirtilmektedir. Bazıları ücretli bazıları ücretsizdir. Bu da villanın detay sayfasında açık bir şekilde belirtilmektedir. Isıtmalı yüzme havuzlarının su dereceleri 26 santigrat ile 29 santigrat arasında değişiklik göstermektedir. Çok sıcak su gibi kesinlikle değildir. Villanızı kiralarken ve ısıtmayı ücretli olarak isterken bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.  Villayı bu şekilde (havuz ısıtmalı) kiralayan müşteri bu gibi durumlardan dolayı havuzu kullanamamasından firmamız sorumlu tutulamaz. Ayrıca havuz ısıtmaları elektrik ile yapıldığından dolayı, elektrik idaresinden kaynaklanan elektrik kesintisi sebebiyle havuzun yeterince ısınamamasından firmamız sorumlu değildir.

VİLLA TEMİZLİĞİ/BAKIMI VE EKSTRA GİDERLER

Günlük, haftalık, aylık villa/ kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 1 Haftadan fazla süreyle yapılan kiralamalarda haftalık temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun dışında talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ücrete tabidir. Her sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımı yapılmakta olup kiralama süresince villadan herhangi bir teknik sorun yaşanırsa ev sahibi tarafından giderilecektir, SATICI bundan sorumlu değildir, sadece sorunun giderilmesine yardımcı olur. Tüm villaların havuz, bahçe ve diğer demirbaşlarının periyodik bakımlarının ve ilaçlamanın yapılabilmesi için görevli personelin villanın bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan yürütülebilmesi için KİRACI, görevli personelin gerektiği durumlarda villaya girmesine müsaade etmelidir. Villa ve çevresinde periyodik olarak ilaçlama yapılmaktadır ancak herhangi bir böcek/haşere sokması vb. durumlarda SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz.

KİRALAMANIN YAPILMASI

Kiralamak istediğiniz tatil villasını ve tarihlerinizi belirtip, sizden gerekli iletişim bilgileri alındıktan sonra Ön Rezervasyon işleminiz yapılmış olur. Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren en geç 1 (bir) iş günü toplam ödenecek ücretin %30’u ön ödeme ( kapora ) olarak (Kredi Kartı, Banka ‘Havalesi yada EFT’ ) ödemeniz tahsil edilir, bakiye tutar villaya giriş esnasında villa kontrol edildikten ve sözleşme yapıldıktan peşin (Nakit) olarak alınır. Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içerisinde tarafınıza yazılı olarak (e-mail, mesaj) Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan ön ödeme tutarı, bakiye tutar ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir.

FATURA – VERGİ

SATICI sadece aracılık ( hizmet ) faturası keser. Yani KİRACI’nın ödediği ücretin içerisinden, belirli bir aracılık kârı kazanır ve bu kâra fatura keser. Kalan bedel villa sahibinin kârı olduğundan, geri kalanına fatura kesemez. Villa sahibi, yıl sonunda devlete, kira geliri beyannamesi adı altında vergisini öder. SATICI kendi kazandığı kâra karşılık fatura kesmekle yükümlüdür, üçüncü şahısların, kurumların, kişilerin, şirketlerin kazandığı kâr için fatura kesmez, bundan kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

 

İptal ve İade Koşulları

Sektörümüz, turizm ile ilgili diğer sektörlerinden bir çok farklılık göstermektedir ve bu açıdan iptal/iade şartları ve cezai sorumlulukları genellikle çok katıdır. Villa sahipleri ve aracılar çok kısa olan bir dönem içinde ve sezonda en fazla 15 müşteri ağırlamak hedefi ile hareket etmektedirler. Rezervasyonunuz yapıldıktan hemen sonra villanızın takvimi sizin belirlediğiniz süreler için bloke edilmekte ve herhangi bir şekilde kimseye pazarlanamamaktadır. Bu, iptal durumunda bu yerin yeniden kiralanmasını neredeyse imkansız duruma getirmektedir. Bu yüzden villa sahipleri dolayısı ile firmamız iptaller konusunda çok katı bir tutum sergilemektedir. Aksi durumlarda gerek villa sahipleri gerekse firmamız bu yüzden ciddi kayıplar yaşayabilir.

Yurtdışında çok yaygın olan villa kiralama tatil anlayışı, ülkemizde ise hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Genellikle diğer ülkelerde çok erken rezervasyonlar yapılmakta, alınan ön ödemeden sonra bakiye tutar ise kiralama dönemine en az 8 hafta kala müşteriden talep edilmektedir. Ülkemizde ise genelde ön ödemeden sonra bakiye tutar villaya girişte alınmaktadır. Bu yüzden, gösterilen iyi niyet çerçevesinde maruz kalınabilecek kayıplardan dolayı iptal ve iade koşulları mutlaka okunmalı, anlaşıldıktan sonra süreç devam etmelidir.

Rezervasyon yapılan villa için gönderilen ön ödemenin başka bir villaya aktarılması yoluyla rezervasyonun başka bir villaya aktarılması mümkün değildir. Misafirin rezervasyon yaptığı villa için tarihlerini değiştirme hakkı mevcuttur ancak birkaç özel duruma bağlıdır. Öncelikle takvimin bu değişikliğe uygun olması gerekmektedir. Girişinize 30 günden az bir süre kaldığı takdirde yapılan değişiklikler ev sahibi tarafından büyük ihtimalle onaylanmayacaktır. Takvimin müsait olması halinde, SATICI değişiklik talebini villa sahibine iletir ve onay alınması durumunda değişiklik gerçekleştirilebilir. Buradaki son söz villa sahibine ya da ev sahibine aittir. Yapılacak rezervasyon tarih değişikliği için 250 TL ekstra ödeme alınmaktadır.

Tüm villaların sayfalarında, rezervasyon talep modülünün hemen altında ve “Kiralama Rehberi” içerisinde bu koşullara ulaşabilir, inceleyebilirsiniz.

SATICI TARAFINDAN SÖZLEŞMENİN İPTALİ

Şirketimiz tatil konutlarımızın bulunduğu bölgelerde yaşanabilecek elektrik veya su kesintileri, deprem vb. felaketler veya villa tesisat ve donanımındaki problemler gibi ön görülemeyen durumlarda rezervasyonu iptal etme hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda şirketimiz yapılan tüm ödemeyi kiracıya iade etmekle yükümlüdür. Bununla birlikte, kiracının isteğine bağlı olarak şirketimiz kiralanan evin koşullarına denk alternatif evler sunmaya çalışır. Kiracı sunulan evlerden birini kabul edebilir, aynı konutu uygun farklı bir tarih için kiralayabilir ya da yapılan ödemenin iadesini talep edebilir.

KİRACI, kiraladığı mülke taahhüt ettiği tarihte giriş yapma yükümlülüğündedir. KİRACI’dan kaynaklanan sebeplerle, rezervasyon süresi dahilinde belirlenen günden farklı bir günde giriş yapılmak istenmesi (villaya girişin ertelenmesi) durumunda,  KİRACI kalan rezervasyon bedelinin tamamını rezervasyon başlangıç gününde yapmakla yükümlüdür. Ödemenin yapılmaması durumunda SATICI rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, yeniden satışa açma ve ilgili madde gereği yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

KİRACI TARAFINDAN SÖZLEŞMENİN İPTALİ

KİRACI, rezervasyon iptallerini yazılı olarak e-mail ve/veya mesajla belirtmek durumundadır. Bu bildirimin yapılmasının ardından rezerve ettiğiniz tarihlerin üzerindeki bloke kaldırılır ve bu tarihler satışa açılır.
Rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir:

1 – Rezervasyon için gönderilen ön ödemenin ( kaporanın ) iadesi yoktur.
2 – Rezervasyonlarınızda sizin tarafınızdan kaynaklı bir iptal söz konusu ise; iptalin bildirildiği tarihlere göre şirketimiz, tarafınızdan rezervasyon bedelinin belli kısımlarını ya da tamamını tazmin etme hakkına sahiptir.
3 – Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, toplam ödemenin % 50‘si (% elli) ;
4 – Rezervasyon tarihine 59 – 31 gün arası yapılan iptallerde, toplam bedelin % 70’ i (% yetmiş) ;
5 – Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kala yapılan iptallerde veya iptal bildirilmeksizin KİRACI’nın gelmemesi durumunda toplam bedelin tamamı KİRACI’dan talep edilecektir.

SİGORTA

KİRACI ‘nın seyahati boyunca yaşayabileceği olumsuz olaylara karşın bir sigorta acentesi vasıtası ile seyahat sigortası yaptırılması tavsiye edilir. Evler genel sigorta (deprem, hırsızlık, yangın vs…) kapsamında bulunmakta olup ancak bu sigorta içinde bulunan kişileri kapsamamaktadır. Dolayısı ile herhangi bir durumda sigorta sizin hasarlarınızı tazmin etmeyecektir. Sigorta olmamasından dolayı oluşan kişisel zararlardan ev sahiplerimiz yada SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz. Evlerden çalınan sigortaya konu sabit demirbaş eşyalardan KİRACI sorumlu tutulamaz.

SATICININ SORUMLULUĞUNUN SINIRLANDIRILMASI

1. Su, enerji ve internet ile ilgili bölgeye veya ülkeye mahsus muhtemel arızalardan,
2. KİRACI’nın arızaya sebebiyet verdiği özel eşyalarından,
3. Onaysız ilanlarda Ev sahibinin verdiği yanıltıcı bilgi ve resimlerden,
4. Yazılım, tapaj ve/veya hesap hatalarından,
5. Ödeme için kullanılan aracı kuruluşlardan alınan hizmetlerin aksamasından,
6. Kiralama yerine girişten sonra ev sahibi veya komşular ile yaşanabilecek kişisel sorunlardan, tavır ve davranışlardan, dolayı doğabilecek olumsuzluklardan kesinlikle sorumlu değildir.

KİRACI’NIN SORUMLULUĞU

KİRACI, kiraladığı villanın tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanma hakkına sahiptir. Fakat tüm eşyaları, mobilyaları ve ekipmanları temiz kullanacak, herhangi bir hasar verildiğinde firmamıza haber verilecektir. Kiralanan süre boyunca villaya verilecek her türlü zararı ve villaya ait kaybettikleri her türlü eşyanın bedelini villadan ayrılmadan önce ödeyecektir. KİRACI villa çevresindeki komşuları rahatsız edebilecek her türlü gürültü ve davranıştan uzak duracak ve komşulara karşı anlayışlı olacaktır. Ayrıca kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacak, yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacak, kısacası kiralanan süre içinde villa illegal hiçbir faaliyet için kullanılmayacaktır. KİRACI kiraladığı süre içinde kiralanan villada kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik eden diğer bireylerden de sorumludur.

Her villanın açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir. Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan misafir sayısını geçmemelidir, evde kalacak insan sayısına 2 yaşından büyük çocuklar dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istenecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.
Tatil konutu ön rezervasyon aşamasında KİRACI’nın beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. KİRACI vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. KİRACI’nın vermiş olduğu eksik ya da yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

KİRACI, kiraladığı mülke taahhüt ettiği tarihte giriş yapma yükümlülüğündedir. KİRACI’dan kaynaklanan sebeplerle, rezervasyon süresi dahilinde belirlenen günden farklı bir günde giriş yapılmak istenmesi (villaya girişin ertelenmesi) durumunda,  KİRACI kalan rezervasyon bedelinin tamamını rezervasyon başlangıç gününde yapmakla yükümlüdür. Ödemenin yapılmaması durumunda SATICI rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme ve ilgili madde gereği yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

CAYMA HAKKI

“KİRACI”, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 27.11.2014 tarih Resmi Gazete 29188 Sayılı “ Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik ” in “ Cayma hakkının istisnaları” başlıklı 15/g maddesi gereği, hiçbir şekilde cayma hakkını kullanamayacaktır.

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

1) Villaya giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, SATICI ‘nın önüne geçemediği durumlarda SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz.
2) Villaya ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. kısacası her türlü SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz.
3) Olumlu veya olumsuz doğa olaylarından/koşullarından ve olumlu veya olumsuz hava durumundan/koşullarından oluşabilecek her türlü olumsuzluktan SATICI sorumlu tutulamaz.
4) Villanın bulunduğu bölgede meydana gelebilecek elektrik, su, internet vb gibi hizmetlerin aksamasından SATICI sorumlu tutulamaz. SATICI bu durumlarda KİRACI’dan gelen olumsuzlukları en hızlı şekilde muhattaplarına aktarmak ile sorumludur.
5) Bazı villaların inşaasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villanın içinde bulunan her türlü bitki vs.) müşteriyi sağlıksal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz.
6) KİRACI, üçüncü kişilerden taksi, transfer aracı veya kiralık araç temin edebilir. SATICI, üçüncü şahıslardan kiralanacak veya kiralanmış olan veya transfer veya taksi hizmetine karışmaz. KİRACI kendi sorumluluğundadır.
7) KİRACI, kiralamış olduğu villanın coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan SATICI’yı sorumlu tutulamaz. SATICI, villanın konumunu Google Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.
8) Villada, çevresinde veya havuzda oluşabilecek boğulma, düşme, ayak kırılması, kol kırılması, ölüm vb. gibi oluşacak tüm kazalardan SATICI sorumlu tutulamaz.
9) Villalarımızın hiç birisinde yiyecek, içecek, herhangi bir gıda ürünü vs. bulunmamaktadır. Hiçbir villada; kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. gibi hizmetler yoktur. Bu ürünlerin temin edilmesi KİRACI’nın kendi sorumluluğundadır.
10) Villa ve çevresinde vahşi hayvanlara ve böceklere karşı düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen KİRACI’yı ; sivrisinek, arı, akrep, böcek, yılan sokması, kedi, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.
11) Villanın içerisine veya bahçesi veya havuz terasına, herhangi bir gıda maddesinden dolayı veya çöpünüzden dolayı karınca veya böcek vb. veya değişik hayvan toplanmasından KİRACI birebir sorumludur, bu durumdan SATICI sorumlu tutulamaz.
12) Villanın yüzme havuzundan veya duşundan gelen sudan meydana gelebilecek her türlü hastalıktan, klor alerjisinden vs. kimyasal alerjiden, SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz. Alerji hassasiyeti olan kişilerin havuza girmemesini tavsiye ederiz.
13) Kiralanan villa çevresinde her türlü büyükbaş, küçükbaş, tavuk, keklik, vs. hayvancılık yapılabilmektedir, kiralanan villanın bahçesinde veya komşu evlerin bahçelerinde her türlü gübre kullanılabilmektedir, bu ve bu gibi olaylardan kaynaklanabilecek rahatsız edici hayvan sesleri ve kötü kokulardan SATICI kesinlikle sorumlu tutulamaz.
14) Cenaze, ölüm, savaş, sağlık problemi, kaza veya kamu personeli veya özel şirket personelinin izin iptali vb. durumlarda tüm kiralama şartları harfiyen geçerli olup iptal durumu kesinlikle söz konusu değildir..

İHTİLAF DURUMU ;
VİLLALARIMIZDAN BİRİNE REZERVASYON YAPTIRAN MÜŞTERİLER YUKARIDAKİ ŞARTLARIN TAMAMINI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. BU ŞARTLARIN HERHANGİ BİRİNE AYKIRI DAVRANIŞ SATICI’YA YE REZERVASYONLARI TEK TARAFLI İPTAL ETME, GERİ ÖDEME YAPMAMA VE ÜCRETİN TAMAMI TALEP ETME HAKKI VERİR.

Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda KAŞ İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

Müşteri adı :
TC Kimlik No :
Kiralama tarihleri :
Belge düzenlenme tarihi :
Villa adı :
Ödeme bilgileri :
Şirket bilgileri :

Arama

Aralık 2021

 • P
 • S
 • Ç
 • P
 • C
 • C
 • P
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Ocak 2022

 • P
 • S
 • Ç
 • P
 • C
 • C
 • P
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
0 Yetişkin
0 Çocuk(+2yaş)
Büyüklük
Fiyat (gecelik)
Ev Özellikleri
Konaklama Özellikleri

Karşılaştır

Karşılaştır